Radius Ötesi Kurulum ve Ücretlendirme

Radius Ötesi Kurulumu

Radius Ötesi’nin kurulumu ücretsizdir. Aylık kullanım ücretini peşin olarak ödedikten sonra kullanmaya başlarsınız. Radius Ötesi sizin mevcut Radius Manager veritabanınız üzerinde çalışır. Veritabanı aktarımı gibi işlemler yapılmayacağından sistem geçişi esnasında veri kaybı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Yeniden Radius Manager kullanmak isterseniz hiçbir ekstra işlem yapmadan mevcut Radius Manager’ınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tabii bizim yeni ve pratik arayüzümüzden sonra hantal ve işlevsiz Radius Manager arayüzünü görmeye tahammül edebilirseniz.

Radius Ötesi Ne Kadar Güvenli

Radius Ötesi çift kullanıcı girişi ile saldırılara karşı güvenlidir. Sunucularımız yurt dışında periyodik olarak yedeklenmektedir.

Ücretlendirme

Radius Ötesi’nin kullanım bedeli Aylık 90 TL, 6 Aylık 450TL ve Yıllık 750TL‘dir. Üye olan her ISS’e 1.000 SMS ücretsiz tanımlanacaktır. SMS Paket ücretleri 5.000 SMS için 70TL, 10.000 SMS için 120TL‘dir. Kısa mesaj hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumundan işletmeci lisansına sahip Mobilişim İletişim A.Ş. adı altında sunulmaktadır.